19,5 weken verhoogd suiker

hallo dames
hier een kleine update van mij
kben inmiddels bijna 20 weken zwanger wat vliegt de tijd WOW !
voel de kleine nu bijna iedere dag wel bewegen en wat is dat een heerlijk gevoel !
wetende dat je zwanger bent van een klein wondertje allerlei vragen door je hoofd hoe ziet hij-zij eruit ? op wie gaat hij-zij lijken ? is het een jongen of een meisje ?
inmiddels passen mijn eigen kleren echt echt echt niet meer dus massaal zwangerschaps broeken in geslagen.
vorige week donderdag heb ik een dagcurve gedaan ik moest nuchter bloed prikken ivm suiker { ben best aan de zware kant ben 1,62 cm en weeg 84 kilo.
nuchter op lege maag was het suiker 6.2 na ontbijt 7,4 en na de lunch 6,8 bij de verloskundige is de noodbel gaan rinkelen dus doorgestuurd na de Gyn en dietiste nu moet ik een klein dieetje volgen en letten op de suiker en koolhydraten.
volgende week moet ik me ook 4x per dag prikken kan ik gewoon thuis doen en dat doorgeven aan dietiste.
ze willen het zekere voor onzekere vast stellen.
met 30 weken krijgen we een extra groei echo om te kijken of de kleine niet te groot en te zwaar al is.
dus de komende weken even op de tandjes bijten alles het beste voor de kleine.
het komt vast goed !!!
volgende week hebben we de 20 weken echo en weten we of de kleine uk helemaal in orde is en wat het geslacht zal zijn.
ik denk een jongen omdat ik TE graag een meisje wil.
gezondheid staat voorop en is het belangrijkste geslacht  is dan maar bijzaak  { maar wel leuk om te weten }
als ze dr niet naast zitten tenminste hhahh
dit was het weer even voor nu
tot volgende week als de 20 weken echo is geweest !

doeghhh

greetzzz Keep On Smiling




399 x gelezen, 0

reacties (0)


  • roosje72

    o jee. ik moet ook een dagcurve doen. ik ben ook aan de zware kant. voor de zwangerschap 91kg en ik ben 1.69m lang. ik ben 4 kg afgevallen tijdens de zwangerschap en nu weer 1 kg aangekomen en zit nu op 88 kg. heb je ook wat gemerkt van je verhoogde suiker?